یکی از خدمات این شرکت که توسط تیم های درونی به انجام می رسد طراحی وب سایت و اپلیکیشن های وب و موبایل می باشد. تاکنون بیش از 50 وب سایت شخصی، فروشگاهی، سازمانی، و وب سایت ها و اپلیکیشن های مربوط به مجتمع های تجاری، مراکز آموزشی، سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی توسط این شرکت برنامه نویسی و ارایه شده است.

یکی از دغدغه های سازمان ها در زمان تصمیم گیری در خصوص راه اندازی وب سایت و سامانه های نرم افزاری تحت وب یا موبایل، تداوم خدمات شرکت های طراح سامانه های نرم افزاری است. انجام پروژه با شرکت‌های بزرگ و قدیمی که دارای کسب و کار تثبیت شده هستند، این نگرانی را کاهش می دهد. سابقه و قدمت تیم وب پا، تضمینی است برای تداوم خدمت رسانی و پشتیبانی از سامانه های نرم افزاری تولید شده. برخلاف بسیاری از اشخاص حقیقی و یا شرکت های کوچک، اجرای پروژه های نرم افزاری با نظارت گروهی از متخصصان خوش نام در مجموعه وب پا انجام می پذیرد و سامانه ارایه شده متکی بر فرد نمی‌باشد. وب سایت ارایه شده، مشمول خدمات بلند مدت پس از فروش است و این امکان وجود دارد که قراردادهای بلند مدت پشتیبانی و بروز رسانی نیز منعقد گردد. در پایان مدت پشتیبانی طی توافقی، سورس کدهای برنامه می تواند در اختیار مشتریان قرار گیرد.

یکی دیگر از مزیت های اجرای پروژهای نرم افزاری توسط این شرکت، صرف زمان کافی توسط تیم های کاری برای درک نیاز صحیح مشتری و خدمات پشتیبانی پس از انجام پروژه در خصوص اعمال تغییرات مد نظر مشتریان برای بهبود کار انجام شده می باشد. ما اعتقاد داریم که تحویل پروژه پایان کار نیست، بلکه زمانی است که باید تلاشی آغاز شود تا مشتریان بتوانند از سامانه های طراحی شده، بهترین استفاده را نمایند و آن را وارد فاز عملیاتی و بهره برداری نمایند. لذا بحث آموزش و همراهی با مشتری و انتقال دانش پس از تحویل اولیه پروژه، جهت بهره برداری صحیح برای ما خیلی مهم می باشد.

علاوه بر این همواره سعی می نماییم که وب سایت، فروشگاه آنلاین یا سامانه تحت وب طراحی شده برای هر مشتری ، منحصر به فرد و مختص نیازمندی های کسب و کار وی باشد. شخصی سازی خدمات برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

آمارهای رو به رشد نشان می دهد که علاقه مندی برای خرید محصولات روز به روز در حال گسترش است و حتی اگر مشتریان به صورت اینترنتی نیز خرید نکنند، قبل از خرید حضوری، به بررسی محصولات در فضای دیجیتال در فروشگاه های آنلاین از جنبه های مختلف فنی و مالی می پردازند. رفتار مشتریان مرموز شده است، برخی به صورت مستقیم و به یکباره از اینترنت خرید می کنند، برخی دیگر ابتدا در اسکرین های مختلف (لپ تاپ، موبایل، تبلت و …) محصولات را نقد و بررسی می نمایند و سپس از محصولات در یکی از فروشگاه های تامین کننده، بازدید می نماید و بعد از آن مجددا به فضای مجازی مراجعه می کنند و به صورت اینترنتی خرید می نمایند. در نتیجه دیگر مثل گذشته فقط دارا بودن فضای فیزیکی بزرگ و حضور در مسیرهای پر ترافیک شهری یا موقعیت های مکانی خاص، ضامن بقای کسب و کارها نیست و در هر لحظه از سفر مشتری در مسیر شناخت محصولات و خدمات، ممکن است تصمیم مشتری بر اساس اطلاعاتی که از فضای دیجیتال دریافت می کند، عوض شود. سازمان هایی در عرصه فروش موفق خواهند بود که به دو مقوله ذیل توجه ویژه داشته باشند:

  • ایجاد وفاداری در مشتریان (که یک فرآیند بی پایان است)
  • تحلیل صحیح رفتار مشتری در هر لحظه

قطعا وجود وب سایت و اپلیکیشن های حرفه ای جهت دست یافتن به چنین موفقیتی به شدت تاثیر گذار خواهد بود. فروشگاه های آنلاین، اپلیکیشن ها و کانال های دیجیتال باید با رویکرد تحلیل رفتار مشتری و ارتباط مستمر و بی وقفه با وی طراحی و پیاده سازی شوند.

تجربه طولانی مدت وب پا در زمینه فضای دیجیتال باعث می گردد که رویکرد طراحی فروشگاه های آنلاین و کانال ها و اپلیکیشن های وابسته به آن، با نگاه حداکثری به جذب و ارتباط دایمی با مشتری باشد.

علاوه بر فروشگاه آنلاین، CRM  و سامانه های Ticketing  مکمل آن نیز توسط این شرکت ارایه می گردد.

یکی از عوامل موفقیت فروشگاه های آنلاین در طولانی مدت، آمیخته شدن این سامانه ها با، پلتفرم های هوش تجاری می باشد. جهت ایجاد چنین یکپارچگی، طراحی دیتابیس باید بر اساس اصول حرفه ای و توسط تیم تخصصی انجام شود. با توجه به وجود دانش طراحی دیتابیس  و داده کاوی در مجموعه برنا، سامانه های طراحی شده توسط وب پا می تواند به راحتی توسط این شرکت تبدیل به سامانه های هوش تجاری نیز برای سازمان ها شود. سامانه هوش تجاری از طریق داشبوردهای مدیریتی با ارایه بینش عمیق از فضای کسب و کار، ابزارهای لازم برای تصمیم گیری را در اختیار مدیران سازمان قرار می دهد.

وب سایت ها و فروشگاه های آنلاین یکی از ارکان اصلی کسب و کارها هستند. در نتیجه امکان توسعه آتی آن ها خیلی مهم است. با توجه به تعهد این مجموعه به پشتیبانی و همراهی طولانی مدت با مشتریان و انجام کار توسط تیم های درونی، سازمان ها در آینده بدون کمترین دغدغه می توانند فروشگاه های طراحی شده را بر طبق نیازهای جدید توسعه دهند.

همچنین دانش بالای شبکه، باعث می گردد که این شرکت به بهترین نحو بتواند هاستینگ سرور های میزبان سامانه های نرم افزاری را مدیریت نماید.